Esileht

Allikas: Kajakwiki

Revision as of 30. oktoober 2009, kell 17:17; Erx (Arutelu | contribs)
(erin) ←Older revision | Current revision | Newer revision→ (erin)
Jump to: navigation, search

Wiki on pandud üles eesmärgiga kollektiivselt töötada välja aerutamisega seotud materjale. Tegu on avaliku projektiga kus osaleda võivad kõik huvitatud isikud. See on nagu kajak.ee köök. Asjad siit jõuavad varem või hiljem kajak.ee põhilehele.

Esimese asjana kliki üleval paremal nurgas asuval lingil "Logi sisse" ja registreeri end wiki kasutajaks. Saad wikit kasutada ka ilma sisselogimiseta, aga parem on kui muudatused teeb teada nimega inimene.

PROJEKT - Süstaklubi põhikiri

Siin siis muditakse süstaklubi põhikirja. Systaklubi

PROJEKT - korduma kippuvad küsimused alustajale

Projekti eesmärgiks on anda mereaerutamisega alustajale vastused enamlevinud küsimustele. KKK kuvatakse kajak.ee alustajate sektsioonis. Algselt oodatud ennekõike sobivad küsimused. Projekti esileht Alustajale.

PROJEKT - Aerutamise lühitutvustus matkaliidule

Projekti eesmärgiks on panna kokku lühitutvustus matkaliidule aerutamisest. Ericu materjalidele põhinedes ja Levo Tohva modifitseeringuga. Siit saad selle projekti esilehele Aerutamise_lühitutvustus


PROJEKT - Niko Hakkaraineni süstaõpetuse tõlkimine

Eesmärk ära tõlkida http://www.kayakpaddling.net interaktiivne aerutamisõpetus. Kõik huvilised võivad kaasa lüüa. Interaktiivne kasutusõpetus on tõlgitud. Projekti esileht Kayakpaddling


Igasuguste küsimustega võib pöörduda Ericu poole (eric.hints@gmail.com).

Välja otsitud andmebaasist "http://wiki.kajak.ee/index.php?title=Esileht"
Personaalsed tööriistad
Navigeerimine