Juhend:Juhend

Allikas: Kajakwiki

Jump to: navigation, search

Kuidas WIKI.KAJAK mootorit kasutada?

Wiki.kajak on aktiivse puhkuse ja eriti veematkateemaline ühine töölaud, kuhu saavad asjalikke muudatusi teha kõik. Tungivalt soovitatav on registreerumine, aga kaasa saab lüüa ka registreerimata. Arvesta, et muudatuste tegemisel kasutaja IP aadressid salvestatakse ning selle järgi on võimalik kasutatav arvuti identifitseerida. Roppuste kirjutamine ning niisama segamine on karistatav vastavale Eesti Vabariigi seadustele.

Registreeru kasutajaks

Kasutajaks registreerumiseks klõpsa üleval paremal nurgas oleval lingil "logi sisse". Siis saad võimaluse luua endale konto. Soovitan lisada ka e-maili ning see ka autoriseerida. See teeb lihtsamaks sinu teavitamise olulistest muudatustest dokumendis.

Vaata ja muuda ka teisi seadeid. Seaded mõjutavad vaid sinu konto käitumist. Soovitan, et paned õigeks kella, ehk siis lisad kaks tundi UTC ajale. Siis ilmuvad sinu kommentaaride taha õiged ajakoodid.

Kui kõik see on tehtud siis logi sisse ja mine esilehele. Esilehel näed linke käimasolevatele projektidele. Klõpsa sind huvitaval projektil ja anna tuld.

Loe ka Juhend:Kuidas artiklit redigeerida

Personaalsed tööriistad
Navigeerimine